| Versiyon Adı | 1.5 DCi Laureate 4×4 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 962 km |
| Sistem Gücü | 109 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 408 lt |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4315 mm |
| Genişlik | 2000 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 57.050 ₺ |
| Şubat | 57.250 ₺ |
| Mart | 57.250 ₺ |
| Nisan | 59.450 ₺ |
| Mayıs | 59.450 ₺ |
| Haziran | 58.700 ₺ |
| Temmuz | 60.050 ₺ |
| Ağustos | 60.050 ₺ |
| Eylül | 62.950 ₺ |
| Ekim | 63.850 ₺ |
| Kasım | 63.850 ₺ |
| Aralık | 64.100 ₺ |