| Versiyon Adı | Combi 1.5 DCi Stepway |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 162 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 800 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4363 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1814 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 69.650 ₺ |
| Şubat | 69.650 ₺ |
| Mart | 69.650 ₺ |
| Nisan | 71.400 ₺ |
| Mayıs | 74.500 ₺ |
| Haziran | 76.900 ₺ |
| Temmuz | 78.900 ₺ |
| Ağustos | 89.900 ₺ |
| Eylül | 101.400 ₺ |
| Ekim | 101.400 ₺ |
| Kasım | 89.950 ₺ |
| Aralık | 79.650 ₺ |