| Versiyon Adı | Van 1.5 DCi Ambiance |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 180 Nm |
| Maksimum Hız | 150 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4363 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 189 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 42.900 ₺ |
| Şubat | 41.800 ₺ |
| Mart | 43.150 ₺ |
| Nisan | 43.600 ₺ |
| Mayıs | 43.600 ₺ |
| Haziran | 44.250 ₺ |
| Temmuz | 44.250 ₺ |
| Ağustos | 45.250 ₺ |
| Eylül | 46.250 ₺ |
| Ekim | 47.500 ₺ |
| Kasım | 51.250 ₺ |
| Aralık | 55.800 ₺ |