| Versiyon Adı | 1.5 HDi Feel Bold AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1325 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 670.000 ₺ |
| Nisan | 730.000 ₺ |
| Mayıs | 780.000 ₺ |
| Haziran | 812.000 ₺ |
| Temmuz | 839.000 ₺ |
| Ağustos | 869.000 ₺ |