| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Shine AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1325 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 419.500 ₺ |
| Şubat | 419.500 ₺ |
| Nisan | 419.500 ₺ |
| Mayıs | 451.500 ₺ |
| Haziran | 461.500 ₺ |
| Temmuz | 471.500 ₺ |
| Ekim | 496.500 ₺ |
| Kasım | 514.000 ₺ |
| Aralık | 687.500 ₺ |