| Versiyon Adı | 1.6 HDi Easy |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1463 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 180 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1205 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1523 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 73.600 ₺ |
| Mart | 72.100 ₺ |
| Nisan | 72.200 ₺ |
| Mayıs | 72.100 ₺ |
| Haziran | 74.460 ₺ |
| Temmuz | 74.500 ₺ |
| Ağustos | 75.250 ₺ |
| Eylül | 75.250 ₺ |
| Ekim | 76.900 ₺ |
| Kasım | 80.570 ₺ |
| Aralık | 82.680 ₺ |