| Versiyon Adı | 1.2 Feel Bold |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 833 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1278 Kg |
| Uzunluk | 4600 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1525 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.391.000 ₺ |
| Mart | 1.391.000 ₺ |
| Nisan | 1.447.000 ₺ |
| Mayıs | 1.467.000 ₺ |
| Haziran | 1.467.000 ₺ |
| Eylül | 1.499.000 ₺ |
| Kasım | 1.499.000 ₺ |
| Aralık | 1.499.000 ₺ |