| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Intensive ETG6 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1375 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 537 lt |
| Boş Ağırlık | 1295 Kg |
| Uzunluk | 4428 mm |
| Genişlik | 1826 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 84.900 ₺ |
| Şubat | 84.900 ₺ |
| Mart | 84.100 ₺ |
| Nisan | 84.100 ₺ |
| Mayıs | 89.050 ₺ |
| Haziran | 91.680 ₺ |
| Temmuz | 91.680 ₺ |
| Ağustos | 91.680 ₺ |
| Eylül | 96.420 ₺ |
| Ekim | 98.370 ₺ |
| Kasım | 94.370 ₺ |
| Aralık | 94.380 ₺ |