| Versiyon Adı | Yeni 1.2 Shine AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 957 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 191 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 3996 mm |
| Genişlik | 1749 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 189.500 ₺ |
| Ekim | 197.500 ₺ |
| Kasım | 210.000 ₺ |
| Aralık | 214.000 ₺ |