| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Feel |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | 183 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 506 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 4416 mm |
| Genişlik | 1748 mm |
| Yükseklik | 1477 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 125.500 ₺ |
| Şubat | 125.500 ₺ |
| Mart | 125.500 ₺ |
| Nisan | 125.500 ₺ |
| Mayıs | 134.000 ₺ |
| Haziran | 135.000 ₺ |
| Ağustos | 148.500 ₺ |