| Versiyon Adı | 1.2 Live |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 117 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 506 lt |
| Boş Ağırlık | 980 Kg |
| Uzunluk | 4416 mm |
| Genişlik | 1748 mm |
| Yükseklik | 1477 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 80.000 ₺ |
| Nisan | 80.000 ₺ |
| Mayıs | 85.500 ₺ |
| Haziran | 88.500 ₺ |
| Temmuz | 98.500 ₺ |
| Ağustos | 98.500 ₺ |
| Kasım | 98.500 ₺ |
| Aralık | 98.500 ₺ |