| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Feel |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | - |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1844 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 112.000 ₺ |
| Haziran | 112.500 ₺ |
| Temmuz | 123.400 ₺ |
| Ağustos | 123.400 ₺ |
| Eylül | 125.900 ₺ |
| Aralık | 115.500 ₺ |