| Versiyon Adı | 1.6 Comfort |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 560 km |
| Sistem Gücü | 183 HP |
| Sistem Torku | 275 Nm |
| Maksimum Hız | 206 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 9.1 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 378 lt |
| Boş Ağırlık | 1423 Kg |
| Uzunluk | 4400 mm |
| Genişlik | 1830 mm |
| Yükseklik | 1588 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 810.000 ₺ |
| Mayıs | 860.000 ₺ |
| Haziran | 1.010.000 ₺ |
| Temmuz | 1.179.800 ₺ |
| Ağustos | 1.180.000 ₺ |
| Ekim | 1.180.000 ₺ |