| Versiyon Adı | 1.5 DM-i |
| Enerji Türü | Plug-in Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1080 km |
| Sistem Gücü | 218 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 147 kW |
| Şarj Süresi | ~ 120 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 21.0 kWh |
| Batarya Hacmi | 18.3 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 552 lt |
| Boş Ağırlık | 1940 Kg |
| Uzunluk | 4775 mm |
| Genişlik | 1890 mm |
| Yükseklik | 1670 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 1.924.000 ₺ |
| Mayıs | 2.115.000 ₺ |
| Temmuz | 2.115.000 ₺ |
| Ağustos | 2.358.000 ₺ |
| Eylül | 2.358.000 ₺ |
| Ekim | 2.358.000 ₺ |
| Kasım | 2.358.000 ₺ |
| Aralık | 2.358.000 ₺ |