| Versiyon Adı | 40e 2.0 Prestige AT |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 245 HP |
| Sistem Torku | 350 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1997 cc |
| Ortalama Tüketim | - |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 650 lt |
| Boş Ağırlık | 2305 Kg |
| Uzunluk | 4886 mm |
| Genişlik | 1938 mm |
| Yükseklik | 1762 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 556.300 ₺ |
| Şubat | 556.300 ₺ |
| Mart | 631.000 ₺ |
| Nisan | 631.000 ₺ |
| Mayıs | 631.000 ₺ |
| Haziran | 631.000 ₺ |
| Temmuz | 631.000 ₺ |
| Ağustos | 655.700 ₺ |
| Eylül | 655.700 ₺ |
| Ekim | 584.200 ₺ |
| Kasım | 700.400 ₺ |