| Versiyon Adı | 20d xDrive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1167 km |
| Sistem Gücü | 184 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 213 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1660 Kg |
| Uzunluk | 4477 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1545 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 190.640 ₺ |
| Haziran | 187.390 ₺ |
| Temmuz | 187.470 ₺ |
| Ağustos | 187.470 ₺ |
| Eylül | 197.240 ₺ |
| Ekim | 197.240 ₺ |
| Kasım | 197.240 ₺ |
| Aralık | 197.240 ₺ |