| Versiyon Adı | 520d xDrive 2.0 Luxury Line |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1308 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 232 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 68 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1695 Kg |
| Uzunluk | 4936 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1466 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 437.500 ₺ |
| Nisan | 437.500 ₺ |
| Mayıs | 437.500 ₺ |
| Haziran | 437.500 ₺ |
| Temmuz | 437.500 ₺ |
| Ağustos | 454.600 ₺ |
| Eylül | 454.600 ₺ |
| Ekim | 460.300 ₺ |
| Kasım | 485.500 ₺ |
| Aralık | 502.400 ₺ |