| Versiyon Adı | 520d 2.0 Executive Luxury AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1707 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 233 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1705 Kg |
| Uzunluk | 4907 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1464 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 309.890 ₺ |
| Ekim | 317.700 ₺ |
| Kasım | 320.700 ₺ |
| Aralık | 380.300 ₺ |