| Versiyon Adı | 320d |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1500 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1525 Kg |
| Uzunluk | 4633 mm |
| Genişlik | 1811 mm |
| Yükseklik | 1429 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 179.500 ₺ |
| Şubat | 181.630 ₺ |
| Mart | 181.630 ₺ |
| Nisan | 181.630 ₺ |
| Mayıs | 181.630 ₺ |
| Haziran | 184.520 ₺ |
| Temmuz | 184.520 ₺ |
| Ağustos | 183.520 ₺ |