| Versiyon Adı | 118i 1.5 Pure AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1020 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.1 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1395 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1440 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 139.700 ₺ |
| Şubat | 139.700 ₺ |
| Mart | 144.600 ₺ |
| Nisan | 144.600 ₺ |
| Mayıs | 114.800 ₺ |
| Haziran | 114.800 ₺ |
| Temmuz | 114.800 ₺ |
| Ağustos | 110.400 ₺ |
| Eylül | 113.900 ₺ |
| Ekim | 115.300 ₺ |
| Kasım | 121.600 ₺ |
| Aralık | 153.900 ₺ |