| Versiyon Adı | 40 TDI |
| Enerji Türü | Full Hibrit |
| Ortalama Menzil | ~ 1016 km |
| Sistem Gücü | 204 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 246 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 63 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | 1705 Kg |
| Uzunluk | 4939 mm |
| Genişlik | 1886 mm |
| Yükseklik | 1457 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 4.875.000 ₺ |
| Mart | 4.885.000 ₺ |
| Nisan | 5.104.000 ₺ |
| Eylül | 5.523.000 ₺ |
| Aralık | 5.529.000 ₺ |