| Versiyon Adı | 2.0 TDI S-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1659 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 232 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 73 lt |
| Bagaj Hacmi | 530 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4932 mm |
| Genişlik | 1874 mm |
| Yükseklik | 1455 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 408.110 ₺ |
| Mart | 411.910 ₺ |
| Nisan | 431.650 ₺ |
| Mayıs | 446.310 ₺ |
| Haziran | 470.490 ₺ |
| Temmuz | 479.600 ₺ |
| Ağustos | 514.190 ₺ |
| Eylül | 676.450 ₺ |
| Ekim | 664.560 ₺ |
| Kasım | 611.750 ₺ |
| Aralık | 611.750 ₺ |