| Versiyon Adı | 40 TDI Quattro |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 204 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 58 lt |
| Bagaj Hacmi | 460 lt |
| Boş Ağırlık | 1500 Kg |
| Uzunluk | 4762 mm |
| Genişlik | 1847 mm |
| Yükseklik | 1431 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 3.305.000 ₺ |
| Mart | 3.402.000 ₺ |
| Nisan | 3.547.000 ₺ |
| Eylül | 3.840.000 ₺ |
| Aralık | 3.846.000 ₺ |