| Versiyon Adı | 2.0 TDI Quattro S-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1151 km |
| Sistem Gücü | 177 HP |
| Sistem Torku | 380 Nm |
| Maksimum Hız | 225 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1968 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 61 lt |
| Bagaj Hacmi | 480 lt |
| Boş Ağırlık | 1670 Kg |
| Uzunluk | 4701 mm |
| Genişlik | 1826 mm |
| Yükseklik | 1427 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 175.340 ₺ |
| Kasım | 166.250 ₺ |
| Aralık | 176.590 ₺ |