| Versiyon Adı | Yeni 1.6 TDI Sport Line S-Tronic |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1316 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 203 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 425 lt |
| Boş Ağırlık | 1365 Kg |
| Uzunluk | 4458 mm |
| Genişlik | 1796 mm |
| Yükseklik | 1416 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 137.710 ₺ |
| Aralık | 163.560 ₺ |