| Versiyon Adı | Sportback 1.6 TDI Sport |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1125 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 270 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 3973 mm |
| Genişlik | 1746 mm |
| Yükseklik | 1422 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 118.060 ₺ |
| Şubat | 136.960 ₺ |
| Mart | 134.070 ₺ |
| Nisan | 124.350 ₺ |
| Mayıs | 123.730 ₺ |
| Haziran | 133.830 ₺ |
| Temmuz | 136.330 ₺ |
| Ağustos | 136.330 ₺ |
| Eylül | 139.000 ₺ |
| Ekim | 143.220 ₺ |
| Kasım | 151.100 ₺ |
| Aralık | 157.740 ₺ |