Toyota Finans Fırsatları

Toyota Finans Fırsatları
Kişiye özel esnek ödeme koşulları ve rekabetçi faiz oranlarıyla hizmete girdiği ilk yılında binlerce kişiyi Toyota sahibi yapan “Toyota Finans Sistemi” 1 Eylül tarihine kadar sürecek fırsatlarıyla farkını gözler önüne seriyor. Toyota Finans Sistemi ile Toyota sahibi olacaklar 60 aya varan vade fırsatından yararlanırken, isterlerse ödemelerine 2012 yılında başlayabiliyorlar. Bir an önce Toyota ayrıcalığını yaşamak isteyen müşteriler ise, yeni bir Toyota'larını hemen alıp eski araçlarını satmaları için 3 ay süre veren “vadeli takas” seçeneğinden faydalanabiliyor. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranları sunan “Toyota Finans” ile Toyota modellerine 450 TL'den başlayan taksitlerle sahip oluyor. Toyota, Verso'nun yeni güçlü dizel 2,0 lt Comfort Extra versiyonunu müşterilerine 1,6 lt dizel fiyatına sunuyor. 1,6 lt ile 2,0 lt arasındaki ÖTV farkı Toyota tarafından karşılanan Verso 2,0 lt dizel, ayrıca 4 bin 100 TL indirimle Toyota Plazalarda. Verso'nun yeni 2,0 lt dizel motor seçeneği ve 126 beygirlik motor gücüyle ideal bir aile otomobili olarak öne çıkarken, 100 km'deki ortalama 5,6 lt'lik tüketimi ile de yakıt ekonomisindeki üstünlüğünü ortaya koyuyor. Dinamik bir aile aracı olan Toyota Verso, geniş iç mekan, bagaj hacmi ve konforuyla dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında yeni CVT otomatik şanzımanlı ve güçlü 1.8 lt motor versiyonuyla da segmentindeki iddiasını artıran Avensis modeli 3 bin TL'ye varan indirimle Toyota Plazalardaki yerini alıyor. Toyota, Avensis'te de 1,8 lt ile 1,6 lt arasındaki ÖTV farkını üstlenerek rakip tanımıyor.

22.08.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
funku 01.12.2011 19:11

biz gelistik güya... ekonomimizde harika ama almanyada 3 bin euro olan 1 araci 30 bin liraya ancak alabiliyoruz ;) fasistlerin düzeltik dedikleri ekonomi adaleti ancak bu kadar olur ..

eser 20.11.2011 21:34

aracın yarısı kadar vergi olmaz araç lüks deyil ihtiyaçtır 1500 tl maş alıyorum ben nasıl araç alim sevgili yetkilier

zeus2239 07.09.2011 21:06

segmentte nekadar ağır satış grafiği olan araç varsa kampanyada. auiris ve corollada adam gibi kampanya bekliyoruz. ayrıca avrupadaki araç rakamları gayet iyi biliniyor..!araç alan da alamayan da ah ediyor haberiniz olsun... hükümetten beklenen öncelikli adım araç fiyatlarının yarıya yakın düşürülmesidir...!