| Versiyon Adı | 1.5 Style |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| KM Başı Maliyet | ~ 3.63 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 804 km |
| Sistem Gücü | 116 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 197 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1269 Kg |
| Uzunluk | 4368 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1442 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 2.244.000 ₺ |