| Versiyon Adı | Sport Chrono |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| KM Başı Maliyet | ~ 7.59 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 641 km |
| Sistem Gücü | 353 HP |
| Sistem Torku | 500 Nm |
| Maksimum Hız | 248 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 11.7 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | 772 lt |
| Boş Ağırlık | 2055 Kg |
| Uzunluk | 4930 mm |
| Genişlik | 1983 mm |
| Yükseklik | 1698 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 20.727.000 ₺ |