| Versiyon Adı | GSE |
| Enerji Türü | Elektrik |
| KM Başı Maliyet | ~ 0.90 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 336 km |
| Sistem Gücü | 281 HP |
| Sistem Torku | 345 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 207 kW |
| Şarj Süresi | ~ 330 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 18.5 kWh |
| Batarya Hacmi | 54 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 310 lt |
| Boş Ağırlık | 1597 Kg |
| Uzunluk | 4150 mm |
| Genişlik | 1787 mm |
| Yükseklik | 1506 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 3.250.000 ₺ |