| Versiyon Adı | Excellence Red Edition |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| KM Başı Maliyet | ~ 4.46 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 929 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 275 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1496 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.0 lt |
| Yakıt Deposu | 65 lt |
| Bagaj Hacmi | 375 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4884 mm |
| Genişlik | 1889 mm |
| Yükseklik | 1447 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 3.450.000 ₺ |