| Versiyon Adı | 53 AMG |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 441 km |
| Sistem Gücü | 625 HP |
| Sistem Torku | 950 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 3.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | - |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | ~ 20.2 kWh |
| Batarya Hacmi | 100 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 2450 Kg |
| Uzunluk | 4946 mm |
| Genişlik | 1961 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 6.205.000 ₺ |
| Nisan | 4.885.000 ₺ |
| Mayıs | 5.201.000 ₺ |
| Temmuz | 5.417.000 ₺ |
| Ağustos | 5.922.000 ₺ |
| Ekim | 6.220.000 ₺ |
| Aralık | 6.408.000 ₺ |