| Versiyon Adı | 350 4MATIC |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 537 km |
| Sistem Gücü | 292 HP |
| Sistem Torku | 765 Nm |
| Maksimum Hız | 210 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | - |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | ~ 16.8 kWh |
| Batarya Hacmi | 98 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 2435 Kg |
| Uzunluk | 4946 mm |
| Genişlik | 1961 mm |
| Yükseklik | 1510 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 4.590.000 ₺ |
| Nisan | 4.216.000 ₺ |
| Mayıs | 4.539.000 ₺ |
| Temmuz | 4.677.000 ₺ |
| Ağustos | 5.176.000 ₺ |
| Ekim | 5.440.000 ₺ |
| Aralık | 5.601.000 ₺ |