| Versiyon Adı | 200 AMG |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| Ortalama Menzil | ~ 729 km |
| Sistem Gücü | 163 HP |
| Sistem Torku | 270 Nm |
| Maksimum Hız | 229 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 43 lt |
| Bagaj Hacmi | 440 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4688 mm |
| Genişlik | 1830 mm |
| Yükseklik | 1427 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.976.000 ₺ |
| Nisan | 3.183.000 ₺ |
| Mayıs | 3.375.000 ₺ |
| Temmuz | 3.508.000 ₺ |
| Ağustos | 3.702.000 ₺ |
| Ekim | 3.925.000 ₺ |