| Versiyon Adı | 1.0 Jump |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| KM Başı Maliyet | ~ 4.09 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 635 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 172 Nm |
| Maksimum Hız | 174 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 40 lt |
| Bagaj Hacmi | 411 lt |
| Boş Ağırlık | 1175 Kg |
| Uzunluk | 4180 mm |
| Genişlik | 1775 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 1.560.000 ₺ |