| Versiyon Adı | Select |
| Enerji Türü | Elektrik |
| KM Başı Maliyet | ~ 0.84 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 356 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 310 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 125 kW |
| Şarj Süresi | ~ 420 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 17.3 kWh |
| Batarya Hacmi | 52 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 450 lt |
| Boş Ağırlık | 1961 Kg |
| Uzunluk | 4468 mm |
| Genişlik | 2063 mm |
| Yükseklik | 1630 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 2.092.000 ₺ |
| Mayıs | 2.133.000 ₺ |