| Versiyon Adı | Premium |
| Enerji Türü | Elektrik |
| KM Başı Maliyet | ~ 0.80 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 373 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 310 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 125 kW |
| Şarj Süresi | ~ 470 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 16.5 kWh |
| Batarya Hacmi | 52 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 572 lt |
| Boş Ağırlık | 1956 Kg |
| Uzunluk | 4634 mm |
| Genişlik | 2063 mm |
| Yükseklik | 1626 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 2.504.000 ₺ |
| Mayıs | 3.164.000 ₺ |