| Versiyon Adı | 1.5 Pallas |
| Enerji Türü | Dizel |
| KM Başı Maliyet | ~ 3.50 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 203 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | 52 lt |
| Bagaj Hacmi | 430 lt |
| Boş Ağırlık | 1414 Kg |
| Uzunluk | 4400 mm |
| Genişlik | 1866 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 3.070.000 ₺ |