| Versiyon Adı | 1.5 Supreme |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| KM Başı Maliyet | ~ 3.96 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 902 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.1 lt |
| Yakıt Deposu | 55 lt |
| Bagaj Hacmi | 508 lt |
| Boş Ağırlık | 1563 Kg |
| Uzunluk | 4519 mm |
| Genişlik | 1863 mm |
| Yükseklik | 1584 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 4.036.000 ₺ |