| Versiyon Adı | 1.5 VZ-Line |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| KM Başı Maliyet | ~ 3.76 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 862 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 205 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.8 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 420 lt |
| Boş Ağırlık | 1359 Kg |
| Uzunluk | 4451 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1528 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 3.570.000 ₺ |