| Versiyon Adı | 40d |
| Enerji Türü | Dizel |
| KM Başı Maliyet | ~ 5.59 TL |
| Ortalama Menzil | ~ 1026 km |
| Sistem Gücü | 352 HP |
| Sistem Torku | 720 Nm |
| Maksimum Hız | 245 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 5.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2993 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.8 lt |
| Yakıt Deposu | 80 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | 2245 Kg |
| Uzunluk | 4960 mm |
| Genişlik | 2004 mm |
| Yükseklik | 1700 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 17.790.000 ₺ |