| Versiyon Adı | 20L |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| Ortalama Menzil | ~ 878 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 310 Nm |
| Maksimum Hız | 218 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.4 lt |
| Yakıt Deposu | 65 lt |
| Bagaj Hacmi | 570 lt |
| Boş Ağırlık | 1855 Kg |
| Uzunluk | 4755 mm |
| Genişlik | 1920 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 5.667.000 ₺ |
| Ekim | 5.837.000 ₺ |
| Aralık | 6.274.000 ₺ |