Yeni Melez Opel Combo

Yeni Melez Opel Combo

Opel'in Fransız PSA grubuna geçmesiyle hızlı bir start alan markanın son oyuncusu önceden Fiat ile aynı altyapıyı paylaşan Combo modeli oldu.

Bu defa Fransız kardeşi Berlingo ile aynı platformu kullanacak olan Yeni Opel Combo, 5. nesli ile Berlingoya benzer özellikler gösterse de özellikle donanım teknolojileri konusunda kardeşinden daha ileride konumlandırılmış.

Ticari sınıfta yer alan Yeni Opel Combo, özellikle binek ruhsatına sahip olması planlanan Life modelinde oldukça geniş bir donanım çeşitliliğine sahip.

Kontrol paneline dikey konumlandırılmış olan dokunmatik ekrana sahip multimedya sistemi, akıllı telefonlar için kablosuz şarj ünitesi, Head-Up Display gösterge sistemi, Ön Kamera sistemi ve önden çarpışma uyarı sistemi yeni Comboda yer alacak donanımlardan bazıları.

Izgara yapısı ile yeni nesil Opel çizgileri taşıyan Yeni Combo, arka koltuklar dik konumdayken 597 litre, yatırıldığında ise 850 litrelik oldukça geniş bir depolama alanına sahip.

Günlük yaşamı kolaylaştıran çok sayıda eşya gözünün yanısıra ön koltuk arkasına entegre edilmiş katlanabilen sehpaları ile arka koltuk yolcuları için ekstra konfor olanağı da sunulmuş.

Tavanda gizli perde hava yastığı gibi yeni güvenlik donanımları da barındıran Yeni Opel Combo'nun 1.2 litrelik benzinli ve 1.6 litrelik turbo dizel motor seçenekleri ile yaz aylarına doğru Türkiye pazarında satışa sunulması planlanıyor.


19.02.2018 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Misafir-1926 24.02.2018 18:47

Yeni pego rifterin 7 kisilik 1.2 motorlu otomatik versiyonu ucuz olursa bu ulkede ekmek gibi satilir

erifik 23.02.2018 11:42

ESKİ COMBOYA GÖRE HARİKA OLMUYŞ. BİRDE PEJO RİFTER VE CITROEN BERLİNGO YU GORUN 2019 DA MÜKEMMEL OTESI KASAYLA KARSINIZDA OLACAK ICIDE DISIDA BU SINIFTA RAKIPSIZ OLACAK

Misafir-36 21.02.2018 01:29

Gerçek comboyu bitirdi kendide bitti yapılabilecek en saçma model başka modeli yapmak

Misafir-2404 20.02.2018 20:24

Cıtroenin ta kendisi Opel ile alakası kalmamış