Yeni Çağın Habercisi Volvo XC60

Yeni Çağın Habercisi Volvo XC60

Volvo'nun 2009 yılından bu yana en çok satan SUV modeli olan XC60 yeni yüzü ile tanıtıldı.

İskandinav tasarımına eşlik eden yeni Volvo amblemi, yeni ön tampon ve hava girişleri ve yenilenmiş alt arka tampon ile gizli egzoz boruları dikkat çekiyor.

Platin grisi gümüş şafak ve gök gürültüsü grisi gibi yeni renk seçemekleri eklenen modelde el yapımı deri döşeme ile iyileştirilmiş grafikler ile sürücü bilgi sistemi de bulunuyor.

Kablosuz telefon şarjı, dört usb bağlantı noktası standart olarak sunulurken birden fazla cihaz aynı anda multimedya sistemine bağlanabiliyor.

Yeni arka otomatik fren işlevi, geri giderken çarpışma riski algılanırsa otomatik olarak devreye giriyor. Böylece park kazası olasılığını önemli ölçüde azaltılıyor.

Yeni Volvo XC60 modeli üç şarjlı plug-in hibrit ve dört hafif hibrit ve üç benzinli motor seçenekleri ile 197 ile 405 beygir gücündemotor seçenekleri sunuyor.

11,6 kw/saat pili ve arka tekerlekleri hareket ettiren 87 beygir gücündeki elektrik motora sahip elektrikli motorun tamamen yeniden şarj edilmesi üç saat kadar kısa bir süre alıyor.


20.10.2021 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!