Toyota Kredi Seçenekleri

Toyota Kredi Seçenekleri
Toyota Finans hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak finansal çözümler sunuyor, herkes kolayca Toyota sahibi oluyor. Toyota'dan yapılan resmi açıklamaya göre sunulan kredi seçenekleri şöyle; Kolay Kredi:Toyota Finans ile tüm işlemleriniz tek noktada; Toyota Plaza'da tamamlanır. Hızlı Kredi:Toyota Finans’ta kredi cevabı yaklaşık 30 dakika içinde alınır. Esnek Kredi:Toyota Finans’ta kişiye özel kredi çözümleri bulunur. Ödeme şartları müşterinin koşullarına göre oluşturulur. Uzun Vadeli: Toyota Finans’ta 60 aya kadar vade seçenekleri sunulur. Düşük Taksitli: Toyota Finans, piyasa koşullarına göre cazip faiz oranları sunar. Her zaman en uygun koşullar ile araç almak mümkün olur. Düşük Faizli: Toyota Finans her zaman piyasa koşullarına göre cazip faiz oranları sunar. Her zaman en uygun koşullar ile araç almak mümkün olur. %100’e Varan Kredi: Toyota Finans yeni otomobil alımında %100'e varan oranda kredi kullanma olanağı sunar. Finans Extra: Toyota Finans sayesinde otomobil ile birlikte, ek aksesuarlar, Toyota Kasko ve Garanti Extra gibi ürünler de düşük faizle kredilendirilebilir. 2.El Araç Kredisi: Toyota Finans’ta sadece “0” otomobiller için değil, 2. el otomobiller için de benzersiz kredi seçenekleri bulunur. Operasyonel Kiralama:Toyota Finans’ın sunduğu Toyota Kiralama, ticari işletmelerin uzun dönem kiralama ihtiyaçlarına tek bir otomobil için bile olsa cevap vermektedir. Özel Fiyatlı: Toyota Finans sayesinde dönemsel kampanyalardan faydalanarak, Toyotalara özel indirimlerle sahip olabilirsiniz.

17.02.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
remzi bolaman 28.11.2012 00:55

ben sol kalçasında protez olan biriyim o yüzden otomatik vites bir arabaya ihtiyacım var.toyota finansla bir araba almak istiyorum vade uzun olup yardımcı olunursa çok sevinirim.yardımcı olursanız sevinirim ilk arabam olacak. sevgi ve saygılarla.