Tasarımı Sizden Üretimi Tofaştan

Tasarımı Sizden Üretimi Tofaştan

Benim Fiorinom sitesi üzerinden start alan proje kapsamında web üzerinde ziyaretçilerin diledikleri gibi hayallerindeki Fiat Fiorino’yu tasarlayabilmeleri amaçlanıyor.

Hali hazırda 25 bin adetten fazla tasarımın yer aldığı ve 100 bini aşan ziyaretçi sayısıyla dikkat çeken www.benimfiorinom.com sitesinde yer alan tasarımlar arasında yapılan değerlendirme sonucunda Tofaş tarafından özel bir seri üretilerek sonbahar aylarında satışa sunulacak.

www.benimfiorinom.com sitesini ziyaret eden ve kendi Fiat Fiorino’sunu tasarlayan otomobil severleri ise dağ bisikletinden navigasyon cihazına kadar birçok hediye bekliyor. Fiat Ticari Araçlar, 2009 yılının en çok satan hafif ticari aracı unvanına sahip Fiat Fiorino’yu temel alan yeni bir interaktif pazarlama çalışmasıyla dikkat çekiyor.

www.benimfiorinom.com adresli web sitesi üzerinden hayat bulan proje kapsamında otomobil severlerin hayallerindeki Fiat Fiorino’yu tasarlaması hedefleniyor.

Ocak sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında siteye kayıtlı tüm tasarımlar arasında yapılacak değerlendirme sonucunda Tofaş tarafından üretilecek özel seri Fiat Fiorino, sonbahar aylarında Türkiye’de satışa sunulacak.

Şimdiden 100 binden fazla ziyaretçi tarafından ziyaret edilen ve 25 bin adetten fazla kayıtlı tasarımın yer aldığı web sitesinde ön ve arka tamponlardan, tavan raylarına, motor kaputundan, ızgaraya ve hatta kabin içi detaylara kadar 150’den fazla aksesuar seçeneğiyle farklı tasarım kombinasyonları oluşturmaya imkan tanınıyor.

Bununla birlikte farklı arka planlar üzerinde kendi Fiat Fiorino’larını tasarlayarak siteye kayıt bırakan otomobil severlere, dağ bisikletinden navigasyon cihazına kadar birçok ödülünde ayrıca sahibi olma ayrıcalığı sunuluyor.

15.01.2010 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
Bu habere ilk yorumu siz yapın!