Superb Yoğun İlgi Görüyor

Superb Yoğun İlgi Görüyor
Skoda lüks segmentte Superb ile büyük bir başarıya imza atarak satış sıralamasında ilk 10 içinde yer almayı başardı. Skoda Superb bu yılın Ocak-Şubat döneminde yüzde 5,9 oranında pazar payı elde ederek segmentinde yedinci sıraya yerleşti. Kalitesiyle “Altın Direksiyon” ödülü başta olmak üzere kazandığı bir çok prestijli ödülün yanı sıra, güvenlik kriterleri açısından da bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde en yüksek puan olan beş yıldız alan Superb, göz alıcı tasarımını, üstün teknolojiyle donatırken, geniş motor seçeneği, cazip fiyatları ve avantajlı kampanyalarıyla tercih ediliyor. Skoda Superb konfor ve fonksiyonellikle donattığı ferah iç tasarımıyla sınıfının en hacimli aracı olma özelliğini taşıyor. Boyutların prestijli orta sınıf araçların üstünde olması özellikle arka koltukta oturanlara olağanüstü geniş oturma alanı ve diz mesafesi sağlıyor. Ön ve arka koltuklarda bulunan sekiz hava yastığına ilaveten sınıfında öncü olarak sürücünün diz hava yastığıyla yolcuları kaza anında koruyarak, güvenlik standardını en yüksek düzeye çıkarıyor. Skoda Superb farklı beklentilere uygun alternatif motor seçenekleriyle de dikkat çekiyor. 1.4 litre TSI 125 HP ve 1.8 TSI 160 HP benzinli, 1.6 litre TDI 105 HP, 2.0 TDI 140 HP ve 2.0 TDI 170 HP olmak üzere beş farklı motor seçeneğiyle satışa sunulan Superb’te 1.8 litre TSI ve 2,0 TDI motor seçeneklerinde kesintisiz sürüş keyfi sunan DSG otomatik şanzıman teknolojisi de mevcut.

26.03.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
eren 26.03.2011 18:29

bir superb kullanıcısı olarak cidden çok memnunum.fiyatının hakkını veren bir araba ve yaptığım son kazada bunu daha iyi anladım.karşı taraf perte çıktı benim burnum bile kanamadı.aracımın sadece tamponu zarar gördü.kesinlikle düşünülmesi gereken bir araba.