SsangYong Musso Fiyatları

SsangYong Grand Musso Katalog Bilgileri

Grand Musso’da, 2.2L e-XDi220 dizel motor, düşük devirde yüksek tork çıkışı ile yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunar. Beş noktadan bağlantılı arka süspansiyon, sürücüye hem üstün yol tutuş hem de üstün sürüş kalitesi sağlar.

Radyatör ızgarasının ortasındaki krom hat, özel bir görünüm sunar, Motor kaputu ve yanları güçlü çizgiler ve kavisli yüzeylerle öne çıkar. Dairesel sis farları, tüm bu görünüşe sofistike bir dokunuş katar. Omuz kanadı tasarımlı ve etrafı saran stop lambaları eşsiz bir şekilde dış tasarımı tamamlarken, reflektörler daha fazla güvenlik için araç görünürlüğünü arttırır.

Kasa iç yüzeyi özel bir kaplama ile korunur ve kasanın her bir köşesindeki katlanabilir halkalar yükü emniyet altına almak için kullanılabilir. Kasa içinde, elektrik prizi olması ayrıca kolaylık sağlar. Musso Grand’da, sürüş eğlenceli ve kolaydır; eğimi ayarlanabilir direksiyon simidi tüm vücut tipleri için uygun pozisyonu garanti eder.

Uzaktan kumanda ve hız sabitleme (cruise kontrol) kontrol düğmesi anında erişim için direksiyon simidi üzerine yerleştirilmiştir. En son teknoloji bilgi-eğlence sistemi Grand Musso’nun multimedya ve eğlence sistemi 8’’ yüksek çözünürlüklü bir dokunmatik ekran ile donatılmıştır. Sisteme radyo SD kart ve USB bağlantı noktası yerleştirilmiştir.

Musso Grand’da önde sürücü ve yolcuyu koruyan 2 adet hava yastığı vardır. Elektronik denge programı, yol koşullarını ve araç durumunu sürekli izler, sürücü kontrolünü kaybetmek üzereyken motor güç çıkışını ve araç frenlemeyi kontrol ederek ayarlar 4 katmanlı yapı, yol yüzeyinden ve motordan kabin içine gelen gürültüyü azaltır. Ayrıca, bu tasarım çarpışmada araçtaki yolculara zarar gelmesi ihtimalini en aza indirir.

Genişletilmiş lastik, motor rölantide veya çalışırken daha düşük motor gürültüsü ve daha az titreşim sağlar. Kapıların ve pencere çerçevelerinin üstleri ve alt kısımları, yol ve rüzgar sesini engellemek için dört katmanlı şasi ile yalıtım sağlanmıştır.

“Önden çarpma bölgesi”, şasinin ön kısmını ifade eder. Önden çarpışmalarda kabinin içine kadar şoklar bu kısım trafından emilerek yolculara gelecek olan tepki en az düzeye indirilir. Bu tasarım, çarpma kuvvetini emmek ve böylece içerdeki insanları korumak için tasarlanmıştır. Bir monokok yapıdan farklı olarak, motor ve süspansiyon sistemi doğrudan şasiye bağlanır, zorlu yol yüzeylerinde sürüşte veya hızlı çarpmalarda karşılaşılan ağır darbe şokunu emer ve maksimum yol tutuşu sağlar.

SsangYong Musso Model Yılları