Skoda'dan İster Kredi İster İndirim

Skoda'dan İster Kredi İster İndirim
2011 yılının son kampanyasıyla tüm modellerinde 5 bin 800 TL'ye varan indirimler yapan Skoda, aynı zamanda müşterilerine VDF işbirliğiyle yüzde 0.99 faizli kredi imkanı sağlıyor. Sağlamlığın dayanıklılık, kalitenin teknolojiyle birleştiği üstün otomobiller üreten Skoda, yılın son fırsat kapılarını ardına kadar açıyor. Her türlü beklentiye cevap veren Skoda, tüm modellerinde sunduğu indirim ve uygun kredi koşullarıyla herkesin bu ayrıcalığı yaşamasını amaçlıyor. Zarif ve yalın tasarımıyla dikkat çeken, kompakt boyutlara ve 300 lt hacmiyle kullanışlı küçük otomobillerin sembolü olan Fabia, kampanya çerçevesinde 2 bin 300 TL'ye varan indirimler sonrasında 28 bin 400 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 560 litrelik bagaj kapasitesi ve geniş iç hacmiyle aile otomobili kavramına yeni bir bakış açısı kazandıran Octavia, ferahlık, sağlamlık ve güvenliğin yanında bu kampanya ile ekonomik olma özelliğini de ortaya koyuyor. Nitekim Octavia modelinde 4 bin 300 TL'yi aşan indirimler yapan Skoda, 38 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla aracın ekonomik yönünü ön plana çıkartıyor. Markanın şıklık sembolü olan, geniş ve konforlu iç mekanının yanı sıra kendisine özgü bagaj çözümleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Superb ise, 5 bin 800 TL'ye ulaşan indirimle ön plana çıkıyor. Superb modeli, indirimlerle birlikte kampanya süresince 54 bin 300 TL'den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunulmakta. Skoda'nın üstün teknolojisiyle geliştirilen, dinamik tasarımıyla SUV sınıfında kendisine farklı bir yer edinen Yeti'de, kampanya kapsamında model ve motor seçeneklerine göre 2 bin 300 TL'den başlayıp 4 bin 600 TL'ye varan indirimler yapılmış. Kampanya boyunca Yeti'nin başlangıç fiyatı, 44 bin 800 TL olarak belirlenmiş. Yeti, bu fiyatıyla da farkını ortaya koyuyor. Klasik Skoda tasarımına modern çizgilerin eklenmesiyle farklı bir kimlik kazanan, yenilenen görüntüsüyle de bambaşka bir hava yakalayan küçük MPV sınıfındaki taşıyan Roomster da, kampanya süresince 1.500TL'ye varan indirimle satılıyor. Ayrıca Skoda, vdf (Volkswagen Doğuş Finans) işbirliği ile Skoda sahibi olmak isteyenlere, kredi miktarı ve seçilen vade süresine bakmaksızın yüzde 0.99 sabit faiz oranları ile kredi kullandırabiliyor.

22.12.2011 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
omfarcan 10.01.2012 20:20

fabia ya 28400 tl den başlayan fiyatlarla 2300 tl ye varan indirimlermiş zaten bu araba kaç paraydıda 2300 tl ye varan indirim yapıldı.biraz uyanık olun firmaların ilk önce fiyat yükseltip sonrada normal fiyata indirip aradaki farkı indirim diye yutturmalarına kanmayın.