Seat Marbella Geri Dönüyor

Seat Marbella Geri Dönüyor

Geçtiğimiz haftalarda Ateca SUV modelinin bir alt versiyonunun sinyallerini veren Seat, segmentte daha ufak otomobillerle de bulunmak istiyor.


Automarket sitesinde yer alan bilgiye göre markanın 3. SUV modeli, VW Grubu'nun A Segmenti üçlemesi; VW Up!, Skoda Citigo ve Seat Mii altyapısını kullanacak. Seat'ın, daha önce 1980 ve 90'lı yıllarda Fiat Panda tabanlı hatchback modelinde kullandığı Marbella ismini de bu yeni SUV modeline vermesi bekleniyor.


Seat'ın yeni Marbella SUV modelini benzinli ve elektrikli motor seçenekleri ile satışa sunması bekleniyor. 200 km'ye kadar menzili olması beklenen elektrikli motor seçeneğinin, kiralama usülü ile satılması planlanıyor. Buna göre Seat bayisi bakım ve sigorta ücreti olarak aylık ödeme alacak. Seat elektrikli motor bataryalarını geliştirdikçe, müşterilere eski otomobillerini kontrat sonunda ücretsiz olarak yenilene şansı tanınacak.


Marbella modeline ek olarak bu yıl gerçekleşecek Paris Otomobil Fuarı'nda markanın en çok satan modeli Seat Leon'un da yeni jenerasyonu tanıtılacak. MQB platformu üzerine üretilece yeni Seat Leon'un iç tasarımı ise, bu yıl içerisinde satışa çıkması beklenen Ateca SUV modeli ile aynı olacak.

31.05.2016 | Bu Haberi Paylaş

Bir yoruma cevap yazmak için lütfen yorumun altındaki "Cevapla" butonunu kullanınız. Konu ile ilgili olmayan yorumlar onaylanmaz...
YORUMLAR
Misafir-2869 03.06.2016 17:41

Vw ciler kusura bakmasın derken? Bu araç zaten vw nin skoda seat evir çevir kıvır monte et vw nin zengin ve yenilikçi yapısını ifade ediyor zaten

Misafir-2668 31.05.2016 20:11

Ne hikmetse bu tiguan e bir türlü kalbim ısınmadı. Gözüme her defasında kaba saba kalas gibi görünüyor. Ancak bu ateca ya daha kendini görmeden resmini her gördüğümde kanım kaynıyor. sipariş alsalar şimdiden yazılacağım sıraya. çok hoş duruyor. vw ciler kusura bakmasın.